Koru Kadın Sağlığı ve Perinatoloji Kliniği

Koru KlinikProf. Dr. Aydan Biri tarafından kurulan Koru Kadın Sağlığı ve Perinatoloji kliniğinde gebelik, doğum ve jinekolojik hastalıklarla ilgili izlem, değerlendirme ve tedavilerin yanısıra özellikle yüksek riskli gebelik alanında, gerek fetusla, gerekse anne ile ilgili çok sayıda özel girişim ve tedavi yapılmaktadır.

Kadın doğum uzmanları, pediatri uzmanları, yenidoğan uzmanı, ebe ve hemşirelerden oluşan bu geniş bir kadro ile çalışan Prof. Dr. Aydan Biri tüm bu hizmetlerini önceliği insan olan bir bakış açısında sunmaktadır. Hedef anne, bebek ve kadın sağlığına olabildiğince katkıda bulunmaktır.

Kliniğimizi Ankara’da ve hatta Türkiye’de diğer kliniklerden ayıran en önemli özellik ultrasonografi için kullanılan cihazın ve görüntü aktarımını destekleyen sistemin dünyada da az sayıda merkezde bulunan ileri bir teknolojiye sahip olmasıdır. Ultrasonografi cihazı teknolojik üstünlüğünün yanısıra özel bir görüntü aktarma sistemi ile desteklenmekte ve alınan tüm görüntüler ek incelemeye tabii tutulabilmektedir. Böylece özellikle fetusun detaylı değerlendirilmesi gerektiğinde ultrasonografi işlemi tamamlandıktan sonrada inceleme yapılabilmektedir. Bu nedenle kliniğimize en sık yapılan işlemlerden birisi fetusun ultrasonografi ile detaylı incelemesi yani muayenesidir.

Koru Klinik 2Prof. Dr. Aydan Biri aşağıda detayları verilen fetus(bebek) ve anne ile ilgili invaziv girişimleri, doğum, jinekolojik müdahale ve cerrahi tedavileri hasta güvenliği açısından ileri teknoloji ile donatılmış Koru Hastanelerinde yapmaktadır.

Gebelik ve doğum gibi olağan üstü bir süreçin tüm zorluklarını aşılabilir hale getirmek, riskleri görmek, doğru ve hızlı çözümler üretmek konusunda bilgi ve deneyimlerini sizlere sunan Dr. Aydan Biri ve ekibi özverili bir çalışma anlayışı ile günün yirmi dört saatinde iyi ve zor anınızda hep yanınızdadır.

Saygılarımızla….